“Війна з Росією закінчиться тоді, коли буде повернуто усі окуповані території” – Зеленський

“Війна з Росією закінчиться тоді, коли буде повернуто усі окуповані території” – Зеленський.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю ізраїльському 9 каналу, передає Еспресо.TV.

Пов’язане зображення

“Ми, звичайно ж, повинні повернути всі наші території. Я навіть зараз не про міжнародні інституції, знову ж таки, не про суди і так далі. Це прецедент серйозний для всього світу, що так можна. І це найстрашніше. І це жахливо. І це погано. Якщо це закінчиться так в Україні, що ми не повернемо наші території, я впевнений, тоді, що це не остання історія. А повернення територій в Україні буде говорити про те, що війна закінчилася, треба далі якось жити”, – пояснив він.

Окрім того, за словами президента, в ОРДЛО та у Криму лишилися мільйони громадян України.

“У нас дуже велика країна. Я знаю, що таке горе, як у нас, є і в інших країнах. Є в Грузії, Молдові, якщо далеко не ходити. Ось є поруч. Але Україна – дуже велика країна. У нас, дивіться, там кілька мільйонів людей. Просто там знаходиться кілька мільйонів українців”, – додав Зеленський.

“Ми не бачимо взагалі вирішення конфлікту без повернення територіальній цілісності”, – наголосив він.

Це інтерв’ю з Зеленським ізраїльські журналісти записали напередодні його візиту до цієї країни. Вийшло ж воно ввечері у п’ятницю, 24 січня 2020 року.

23−24 січня Зеленський відвідав з робочим візитом державу Ізраїль для участі в пам’ятних заходах в рамках Всесвітнього форуму Голокосту, присвяченого 75-й річниці визволення концтабору Аушвіц. Програмою візиту також були передбачені переговори Зеленського з керівництвом Ізраїлю і зустріч з представниками ізраїльських ділових кіл.