“Вітаю в РФії! Приплили! Завтра почнуть арештовувати учасників Майдану? Насєлєніє обрало нам до влади путінських холуїв” – Тарас Чорновіл

“Тільки ще одне коротке повідомлення цього дня. Керівництво ДБР відмовилося прийняти звернення від родин Героїв Небесної Сотні…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український політичний діяч Тарас Чорновіл:

“Ні самих представників родичів, ні депутатів ЄС (“Голос” та інші ніби то опозиціонери усунулися від підтримки родин загиблих) не пропустили в приміщення ДБР. Хоча Конституція чітко визначає, що нардеп має право безперешкодного й невідкладного прийому будь-яким службовцем країни (не поширюється лише на президента). Також він має право безперешкодно пройти на територію будь-якого об’єкта, включно з режимними й секретними.

Звернення, яке принесли депутати, від них не прийняли. Ніхто з керівництва не вийшов. Самих до приміщення не пропустили. Оскільки в цьому вже був закінчений склад злочину, нардепи викликали поліцію. Звісно, вона на виклик не прибула, в чому є ще одне правопорушення.

Спробував занести керівництву ДБР звернення рідних Небесної Сотні Петро Порошенко, який прибув на так званий допит. Не зміг. Усе керівництво розбіглося. Вєнєдіктова тупо й примітивно втекла в якийсь закапелок. Жодна структура ДБР не погодилася прийняти та зареєструвати звернення.

Вітаю в РФії. Приплили. Завтра почнуть арештовувати учасників Майдану? Чому ні? Тупориле насєлєніє обрало нам до влади путінських холуїв. Усе йде за планом…”

Тільки ще одне коротке повідомлення цього дня. Керівництво ДБР відмовилося прийняти звернення від родин Героїв Небесної…

Gepostet von Taras Chornovil am Freitag, 24. Januar 2020

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.