Зараз буде розшукана в мережі розповідь про традицію всіх нормальних хлопів мацати один одному руки, – Олександр Клименко

Всі нормальні хлопи при зустрічі мацають один одному руки. Якщо не мацати, то ти або ненормальний, або не хлоп.

Бабі мацати руку не треба, тому що вона не хлоп, навіть якщо вона нормальна баба.
Якщо нормальні хлопи зустрілися в туалеті, то руки не мацають, тому що вони можуть бути обсюсяні.
Якщо у нормального хлопа в одній руці мобіла, а в іншій сумка, то він повинен сумку затиснути між ніг, а мобілу, якщо вона у правій руці, перекласти у ліву, тому що нормальні хлопи мацають тільки праву руку.
Ліву руку можна мацати лише тоді, коли права зламана або ампутована.
Якщо руки мокрі або брудні, треба дати помацати лікоть. Але перед цим треба сказати: “Мокрі”, або “Брудні”.
Вдруге за день руку можна помацати, тільки потрібно сказати: “Бачилися”. А вдруге треба мацати руку, при прощанні. Якщо хтось пропонує тобі помацати руку не тільки при зустрічі, а й при прощанні, то це, в натурі, – нормальний хлоп.
Коли заходиш в приміщення де сидить 15 хлопів, треба пройти по колу і помацати руки у кожного.
Якщо ти в рукавичках, то щоб нормальному хлопу руку помацати, рукавичку треба зняти.
Коли дуже холодно, можна й не знімати тільки перед цим треба сказати: “Холодно, давай так”.
Але якщо інший хлоп все одно зняв рукавичку, то і ти повинен зняти.
Якщо рука не зламана і не ампутована, а просто болить, то відмовлятися від мацання рук не можна, треба терпіти – що, ти не хлоп, чи що.
У ділових колах прийнято ще давати один одному візитки. Але якщо хлоп дав тобі візитку, а руку не помацав, то він або якийсь не такий, або тебе за хлопа не вважає, з такими треба акуратніше.
Є думка, що, якщо помацати руку таксисту або продавцеві на ринку, вони зрозуміють, що ти нормальний хлоп, і не будуть тебе обдурювати.
З іншого боку, якщо на курорті який-небудь чужоземний хлоп сам тобі намагається помацати руку, це може означати, що він якраз і хоче тебе обдурити, так що тут треба бути особливо обережним.
Якщо хлоп, наприклад, автослюсар хоче тобі руку помацати, і він її витер ганчіркою, а ганчірка брудна, то все одно треба руку мацати, а то він може подумати, що ти його за хлопа не вважаєш, і накрутить щось у машині. Простіше потім руку помити.
Питання про те, мацати чи ні руки лікарям-урологам і проктологам, залишається відкритим. З одного боку, вони ж постійно миють руки і в рукавичках працюють, з іншого боку – хрін його знає.

Олександр Кононенко