Зеленський закликав учасників акцій до Дня захисника України не робити “картинку для російських ЗМІ”

Президент України Володимир Зеленський в спеціальному зверненні закликав учасників акцій до Дня захисника України не піддаватися на “провокації тих, хто дуже хоче створити красномовну картинку для російського телебачення”.

“Вірю, що в цей день гарячі серця не затьмарять здорового глузду. Прошу вас – будьте розсудливими, дійте відповідально, в рамках закону і громадського порядку. І, будь ласка, не піддавайтеся на провокації тих, хто дуже хоче створити красномовну картинку для російського телебачення. Завтра – наше українське національне свято. Давайте в цей день не робити своїми ж руками подарунків для наших недругів. Вони мріють побачити в наших рядах чвари, сварки і хаос. і дуже бояться, що українці будутaь єдиними і згуртованими”, – написав Зеленський в Facebook, передає Gazeta.ua.

Дорогі українці! Завтра ми з вами відзначатимемо День захисника України. Нашій Неньці пощастило, адже вона має багато…

Gepostet von Володимир Зеленський am Sonntag, 13. Oktober 2019Звертаючись до ветеранів і добровольців, Зеленський зазначив, що ніколи не допустить, щоб пам’ять про їх загиблих побратимів і сестер була зрадженою.

“Ви неодноразово говорили, що ветерани, як ніхто інший, хочуть миру. Але не будь-якого, а справедливого. Я знаю це і запевняю вас – тільки так і буде. І не може бути інакше. Тому що 20 травня я поклявся всіма справами захищати суверенітет і незалежність України. Я вірний цій клятві і буду залишатися вірним їй завжди”, – запевняє президент.

Він також закликав правоохоронців “поважати конституційне право громадян на мирний протест, гарантувати їх безпеку”.