Зеленський зустрівся з олігархом Коломойським

Зеленський і Коломойський обговорили питання ведення бізнесу в Україні

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з бізнесменом Ігорем Коломойським. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Офісу президента в Telegram.

Повідомляється, що під час зустрічі Зеленський і Коломойський обговорили питання ведення бізнесу в Україні. Також обговорили енергетичну сферу.

На зустрічі також були присутні прем’єр-міністр Олексій Гончарук, голова Офісу президента Андрій Богдан і перший помічник президента Сергій Шефір.

Наголошується, що в червні під час форуму “Діалог бізнесу і влади” Володимир Зеленський закликав підприємців інвестувати в оновлення інфраструктури Донбасу. Крім того, він звернувся до представників великого бізнесу з проханням допомагати державі у вирішенні соціальних проблем.

У липні Коломойський заявив, що не має впливу на Володимира Зеленського. Також бізнесмен підкреслив, що вони не є бізнес-партнерами, а їх відносини як між замовником і підрядником.Президент України Володимир Зеленський зустрівся з бізнесменом, екс-головою Дніпропетровської ОДА Ігорем…

Gepostet von Офіс Президента України am Dienstag, 10. September 2019