“Львів. Форум видавців… “Я чула, там ходить Зеленський..” Там нема Зеленського”. “Ну як! Кажуть – приїхав президент” – письменник

З 18 по 22 вересня у Львові проходив 26-й Форум видавців. Головний книжковий ярмарок країни відвідав 5-й президент України Петро Порошенко разом з дружиною, де придбав чимало книг.

Про те, як екс-президента зустрічали на львівському Форумі на своїй сторінці у Facebook розповів письменник Андрій Кокотюха:“Я чула, там ходить Зеленський. Заховалася, щоб не було спокуси плюнуть в морду” “Там нема Зеленського”. “Ну як! Кажуть – приїхав президент”. “То про Порошенка”. “Ой! Побіжу наперед розцілую!” Форум. Львів.

"Я чула, там ходить Зеленський. Заховалася, щоб не було спокуси плюнуть в морду" "Там нема Зеленського". "Ну як! Кажуть – приїхав президент". "То про Порошенка". "Ой! Побіжу наперед розцілую!" Форум. Львів.

Gepostet von Кокотюха Андрій am Samstag, 21. September 2019

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.