“Пане президент, ви поступово скочуєтесь до статусу свого “папєрєдніка” – волонтер

“Пане Президент, ви поступово скочуєтесь до статусу свого папєрєдніка…”

Таку заяву на своїй сторінці у Facebook зробив волонтер Олег Новіков:

“Щось я не бачу аваковських кацманавтів на боротьбі з чорними лісорубами в Карпатах, чи бурштинокопачами, нема гучних операцій по затримці сепарів у прифронтовій зоні, та й посадок корупціонерів не видно. Так можна просцяти ті 73 відсотки і закінчити як Петро, ганебно і бездарно, або як його папєрєднік, в кращому випадку. Залишилось 4,5 роки і злетять вони швидко, тому Думай…те! Частина ваших виборців це не ваші прихильники, це ті хто вимагав політичної відповідальності для владних патріотів, які на хвилі Небесної сотні повернулись у владу і втратили відчуття відповідальності, їх прихильність може швидко перетворитись в ненависть. Ми пам’ятаємо обіцянки і слідкуємо за їх виконанням.”

Пане Президент, ви поступово скочуєтесь до статусу свого папєрєдніка. Щось я не бачу аваковських кацманавтів на боротьбі…

Gepostet von Олег Новіков am Samstag, 21. September 2019

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.