“Никогда мы не будем братьями”: Наталія Мосейчук звернулась до російських журналістів

Телеведуча заступилася за першого президента Леоніда Кравчука.

Ведуча ток-шоу “Право на владу” Наталія Мосейчук звернулася до російських журналістів, передає ТСН.

Мосейчук зробила це в ефірі політичного ток-шоу на “каналі 1+1” 18 лютого.

Ведуча прокоментувала те, як, на її думку, використали виступ першого президента України та голови української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука на одному з російських телеканалів. В ефірі “Першого каналу” він взяв участь за допомогою відеозв’язку в програмі “Час покаже”. Після невеликої дискусії ведучий повідомив, що на зв’язку також ватажок угруповання “ДНР” Денис Пушилін. Згодом представник України у ТКГ назвав це маніпуляцією російського пропагандистського телеканалу.Своєю чергою, Наталія Мосейчук, сказала, що “ситуація була дуже кепська і противна”.

“Мене теж іноді там показують (на російському телебаченні. — Ред.), тому я ось що скажу. У 2014 році одна українка написала вірш… Так, щоб до вас дійшло. “Никогда мы не будем братьями, ни по родине, ни по матери”. Покажіть цей фрагмент на своєму російському телебаченні, чужие русские”, — сказала телеведуча та процитувала вірш Анастасії Дмитрук.

Мосейчук також згадала чергову річницю боїв під Дебальцевим, які тривали від 17 січня до 20 лютого 2015 року, де загинули понад пів сотні українських бійців.