“Насильно змушують!”: на росТБ з’явилася нова “жертва” українізації
На російському пропагандистському телебаченні знову запустили фейк про те, що в Україні нібито насильно змушують розмовляти українською мовою всіх російськомовних. Підставою цьому стало відео, на якому чоловік вимагає у продавчині в кавовому кіоску звертатися до клієнтів державною мовою. Ролик показали на пропагандистській програмі “60 хвилин” телеканалу “Росія 1”, передає Обозреватель. “Не раніше, як учора, з’являється …
“Насильно змушують!”: на росТБ з’явилася нова “жертва” українізації Докладніше & raquo;










